Zakir Kaya Kitaplarının 2.Baskısı çıktı iletişim kurmak için tıklayınız.

KHA

Bodrum'da adım adım dehşet! Tüm mahallenin elektriğini kesip...

 Bodrum'da adım adım dehşet! Tüm mahallenin elektriğini kesip...


Muğla'nın Bodrum ilçesinde, sabahın ilk saatlerinde korkunç bir olay meydana geldi... Sabah 05.00'te Farilya Mahallesi'ne gelen 4 kişi, önce sokaktaki trafo panosunu kırıp şalterleri indirerek tüm mahallenin elektriğini kesi. Ardından evli ve 3 çocuk babası Fehmi Erdoğan'ın evini basan 4 kişi, Erdoğan'ı pompalı tüfek ve tabancayla vurarak yaraladı. 4 kişi mahalleden kaçarken de Fehmi Erdoğan'ın garajında bulunan otomobilini ve kamyonetini benzin dökerek yaktı.

Sabah karşı 05.00 sularında Gündoğan Farilya Mahallesi Yassı Kaya Sokak’a gelen 4 kişi, önce sokaktaki trafo panosunun kapağını kırıp şalteri aşağı indirerek mahallenin elektriğini kesti.

Daha sonra sokak üzerinde evli ve 3 çocuk babası Fehmi Erdoğan’ın evine gidip ön kapıdan girmeye çalıştılar. Ön kapıdan giremeyince arka kapıyı kırıp içeri giren şahıslar, ev sahibi Fehmi Erdoğan ile boğuşmaya başladı. Yaşanan arbedede Fehmi Erdoğan pompalı tüfekle ve tabancayla vurularak yaralandı. Olayın ardından 4 şahıs kaçarken, Fehmi Erdoğan’ın garajında park halindeki otomobilini ve kamyonetine benzin döküp yakarak olay yerinden uzaklaştı.

Bodrumda adım adım dehşet Tüm mahallenin elektriğini kesip...


İhbar üzerine 112 Acil Sağlık, itfaiye ve jandarma ekipleri olay yerine sevk edildi. Yanan araçlar, Bodrum İtfaiye Grup Amirliği ekiplerince söndürüldü. Vücuduna çok sayıda saçma isabet eden yaralı Fehmi Erdoğan, ambulansla ilçedeki özel bir hastaneye kaldırıldı.

Bodrumda adım adım dehşet Tüm mahallenin elektriğini kesip...

ARAÇLARINI KUNDAKLADILAR

Fehmi Erdoğan'ın yakınlarından Halit Demir, basın mensuplarına yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Adamın evine saat 05.00’te baskın yapmışlar. Önce trafonun kapağını kırıp şalteri indirmişler. Sonra da eve gitmişler, kapısını kurşunla vurmuşlar. Açılmayınca arka kapıya dayanmış. Kapıyı kırmış içeri girmişler, boğuşmuşlar. Adama kurşun sıkmışlar. Ondan sonra da arabaları yakıp kaçıp gitmişler. Adam şu anda hastanede ameliyatta.”

Bodrumda adım adım dehşet Tüm mahallenin elektriğini kesip...

Öte yandan, Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığının olayla ilgili soruşturma başlattığı, 4 kişinin ise gözaltına alındığı öğrenildi. Erdoğan’ın vücudunda çok sayıda saçma olduğu, acil ameliyata alındığı ve durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Hiç yorum yok