Zakir Kaya Kitaplarının 2.Baskısı çıktı iletişim kurmak için tıklayınız.

KHA

Canan Kaftancıoğlu'nun kardeşi gözaltına alındı

 Canan Kaftancıoğlu'nun kardeşi gözaltına alındı


CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun kardeşi 'Hizmet Nedeniyle Güveni Kötüye Kullanmak' suçundan gözaltına alındı. Konuyla ilgili açıklama yapan Kaftancıoğlu, şahsın öz kardeşi olduğunu kabul etti ancak "Kardeşinin ailesini de mağdur ettiğini söyledi ve kendisiyle uzun yıllardır görüşmediğini" açıkladı.

Fatsa 1. Asliye Ceza Mahkemesi’nce, ’hizmet nedeniyle güveni kötüye kullanmak’ suçundan hakkında arama kaydı bulunan ve Ordu’da bir hastanede yönetici olduğu belirlenen C.Ş., Fethiye’de kaldığı evde, polis ekiplerince gözaltına alındı.

SERBEST BIRAKILDI

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun, 'Güveni kötüye kullanma' suçundan aranan ve Muğla'nın Fethiye ilçesinde, gözaltına alınan kardeşi C.Ş., polisteki işlemlerinin ardından bugün sevk edildiği Fethiye Adliyesi'nde çıkarıldığı mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

KAFTANCIOĞLU'NDAN AÇIKLAMA

Canan Kaftancıoğlu, konuyla ilgili sosyal medyadan bir açıklama yaptı.

Kaftancıoğlu, şu ifadeleri kullandı:

"Basında yer alan C.Ş haberleri hakkında (Ağabeyim Can Şahin'le karıştırılmaması ricasıyla) Kendisinin biyolojik olarak kardeşim olduğu doğrudur ancak annesinin babasının ve ailesinin yüzünü yere düşürdüğü andan itibaren ve iyi niyetle kendisine uzanan elleri de görmezden gelmesi üzerine kendisiyle çok çok uzun yıllardır hiçbir irtibatımız yoktur. Basında geçen olayla ilgili ise; ailesinin güvenini kötüye kullanmış birisi için, başkalarının güvenini kötüye kullanmamıştır diyememenin üzüntüsünü yaşıyorum. Hukuk karşısında işlemiş olduğu bir suç varsa eğer mutlaka cezasını çekecektir, çekmelidir."

Hiç yorum yok