Zakir Kaya Kitaplarının 2.Baskısı çıktı iletişim kurmak için tıklayınız.

KHA

TED İzmir Koleji’ne uluslararası birincilik ödülü

 

Öğrencilerini içinde yaşadıkları küresel dünyanın bilincinde, dünya vatandaşı olarak yetiştirme hedefiyle ayrıcalıklı eğitim programları sunan TED İzmir Koleji, British English Olympics” (BEO World) İngilizce Olimpiyatlarında Türkiye’yi temsil eden tek okul olarak BİRİNCİLİK ödülüne layık görüldü. 

 

Dünyanın en prestijli organizasyonlarından biri sayılan ve her yıl İngiltere’de düzenlenen, British English Olympics” (BEO World) İngilizce Olimpiyatlarına Türkiye’yi temsilen katılım daveti alan TED İzmir Koleji, her aşamayı başarı ile geçerek finale kaldı ve en yüksek puanı alarak Uluslararası Münazara BİRİNCİSİ oldu.

İki gün süren ve 12 ülkeden 400'ün üzerinde öğrencinin katıldığı organizasyonda, TED İzmir Koleji 9. Sınıf öğrencilerinden Özge Naz Yalkut, Merve Begüm Altuntaş, Ceyla Janset Togan ve Naz Acar Türkiye’yi başarı ile temsil etti.

 

British English Olympics” (BEO World) İngilizce Olimpiyatları Hakkında

Oxford Uluslararası Eğitim Grubu tarafından her yıl İngiltere’de düzenlenen ve farklı ülkelerden 12-16 yaş grubu öğrencilerin oluşturduğu takımların yarıştığı “British English Olympics” (BEO World) İngilizce Olimpiyatları; sahne performansı, münazara, sunum gibi farklı kategorilerle öğrencilerin akademik dil becerilerini kullanmalarına ve zaman yönetimi, yaratıcılık, takım çalışması, topluluk önünde konuşma, liderlik gibi konularda da kendilerini geliştirmelerine katkı sağlıyor.  

Hiç yorum yok