Zakir Kaya Kitaplarının 2.Baskısı çıktı iletişim kurmak için tıklayınız.

KHA

Zakir KAYA Sevenlerime mutlu yıllar diliyorum ...


 
 KAYA NET GRUBU YÖNETİM KURULU BAŞKANI Zakir KAYA mesajında, 
"2021 yılının; başta İslam alemi olmak üzere, tüm insanlık için hayırlı bir yıl olmasını diliyor; tüm dünyada barış, dostluk ve dayanışmanın en üst seviyede yaşanmasını Rabbimden niyaz ediyorum.
 İnşallah 2021 yılı "birlik ve beraberlik içinde geçireceğimiz bir yıl olur. Buradan bir kez daha milli ve manevi değerlerimiz için canlarını ortaya koyan aziz şehitlerimizi rahmetle yad ediyor, kahraman gazilerimize sağlık ve afiyet diliyorum.  Tüm bu duygularla, bir kez daha 2021 yılının ülkemiz başta olmak üzere, tüm İslam alemine, bölgemize ve dünyamıza huzur, mutluluk, barış ve refah getirmesini temenni ediyorum. KHA Olarak her yıl olduğu gibi bu yılda
halktan  yana haberlerimiz ile Türkiye'nin her bölgesinde Avrupa ve tüm Dünyada TARAFSIZ Yayın yapma sözü veriyoruz ve hiç bir siyası görüşün taşeronu olmayacak ve sadece doğruları yazmaya çizgimizi bozmadan sizlerden aldığımız gücü ve sorumluluğun bilincinde olarak sadece sizlerin haber ajansı olmaya devem edeceğiz .
Yılbaşı ve Noel aynı şey değildir. Noel Bayramı, her yıl 25 Aralık esas alınarak kutlanılan Hıristiyan bayramıdır.
 Aynı zamanda Doğuş Bayramı, Kutsal Doğuş, ya da Milat Yontusu olarak da adlandırılır. 
Yılbaşı ise, herhangi bir takvime göre yılın bitimi ve diğer bir yılın başlangıcı olarak kabul edilir. Yılbaşı günü 1 Ocak olarak kabul edilir.
  2020 yılını acısıyla tatlısıyla geride bırakmak üzereyiz.
Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla...     Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, !Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla... Nice Yıllara!    Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle Tüm vatandaşlarımızın yeni yılını tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını Yüce Allah'tan niyaz ediyorum" dedi.

Bizi sevenlere Huzur ,Sağlık, Başarı ,Bereket dolu bir yıl diliyorum. Dünya ve Ahiret hayatları Kazançlarla dolu olsun.'' 2021 de Savaşların yerini Barış yokluğun yerini bolluk hastalığın yerini sağlık alsın hüznün yerini mutluluk ümitsizliğin yerini umut namertliğin yerini mertlik temennim yalanın yerini de doğrular alsın kısacası her şey gönlünüzce olsun..''Ahmet Kaya .KHA. İZMİR ..

Hiç yorum yok